093 170 3010

м. Запоріжжя

просп. Маяковського 11

Вітаємо! 

 

Якщо Ви шукаєте, де в Запоріжжі можна

вилікувати катаракту - Вам саме до нас!

Не бійтеся катаракти! 

Всі бояться операції. Ми, навіть, можемо сказати, що ми також її боїмося!


Разом з цим, катаракта - таке захворювання, яке само не пройде, кришталик буде продовжувати мутніти, аж доки зір не знизиться до рівня світлосприйняття. І це ще не фінал розвитку захворювання. Якщо «дуже любити» свою катаракту й дочекатися її пізніх ускладнень, можна й безповоротньо втратити зір.


Ще 20 років тому лікарі рекомендували «почекати ще трохи», покі кришталик не помутніє аж до тих пір, що зору майже не залишиться, а потім вже оперуватися. Це було пов’язано з недосконалістю методів операції - гігантський розтин, 40-50 хвилин на операцію, місяць лікування після неї.


А що таке життя з низьким зором? Це складнощі в побуті, це потреба в сторонній допомозі з боку пацієнта, це складнощі в роботі, якщо вона пов’язана із зором, це навіть небезпека при перетині перехрестя!


Проте, за 20 років можливості офтальмології в лікуванні катаракти зросли кардинально і на тепер катаракту можна оперувати навіть на початкових стадіяї її розвитку.

Ретина - це хірургія!

На сьогодні заміна кришталику є найбільш розповсюдженою операцією в офтальмології, адже покращення зору є значним, швидким та досить безпечним. Для того, щоб покращити зір значно, ми наполегливо працюємо в оглядовій до та після операції, маємо широкий парк діагностичного обладнання й офтальмологів-професіоналів.


Для того, щоб операція пройшла швидко та за планом - ми відточували хірургічні навички протягом тисяч годин в операційній.


Для того, щоб хірургічне лікування було максимально безпечним - ми використовуємо одноразові витратні матеріали один раз, ми  робимо бактеріальні посіви з операційної та обладнали операційну системою вентиляції з фільтром, який затримує бактерії.


Операція на оці - дуже складний процес, де все залежить від злагодженої роботи всієї команди: адміністратори координують переміщення пацієнта, офтальмологи оглядають, встановлюють діагноз та розробляють тактику, операційна сестра підтримує стерильність, а хірург проводить операцію та спостерігає після неї.

 

Окремі складові нічого не означають - це робота для команди професіоналів. 
Тому ми пропонуємо те, що вміємо краще за інших - лікування катаракти в Запоріжжі.

 Замініть Ваш кришталик, 

 це допоможе Вам та Вашим близьким 

Гарантії

Найчастіше запитання, що виникає у пацієнтів з катарактою - «чи надаєте ви якісь гарантії?». Так! Ми гарантуємо:

1. Максимальну якість передопераційного огляду та спеціальних досліджень, коли ми робимо все можливе для безпечного планування операції. Звісно, обговорюємо деталі.

2. Максимально можливу безпеку під час операції, коли ми забезпечуємо стерильну операційну, використання одноразових витратних матеріалів один раз та досвідчену хірургічну команду.

3. Максимальну ефективність післяопераційного лікування, коли ми забезпечуємо цілодобовий зв’язок з хірургом та огляд хірурга наступного ранку після операції.

4. Максимальну ефективніть наших штучних кришталиків, адже ми використовуємо лише кришталики виробництва США, які мають термін служби більше 100 років й ще жодного разу не відторгалися.

5. Максимальний рівень оснащення операційної, коли наше обладнання відповідає найкращім світовим стандартам, а ми досконало знаємо, «для чого он та червона кнопка».

Не забувайте, що зір - це дуже складний процес, якій залежить не тільки від стану кришталику, а в першу чергу від стану сітківки та зорового нерву. 

Напевно, Ви думаєте, що:

Операція заміни кришталика - це боляче

Це не так, досвід наших пацієнтів вказує на зворотнє, адже ми використовуємо найбільш ефективні й безпечні методи знеболення, що забезпечує комфорт протягом всієї процедури, можливими залишаються хіба декілька неприємних моментів.

Операція з приводу катаракти - це дорого
Після заміни кришталика будуть потрібні окуляри
Ефект від операції - це ненадовго
Нема різниці, хто оперує, головне - яке обладнання

Наші відгуки

 

Ніхто не скаже про нас краще, ніж наші пацієнти

 

Дивіться відгуки на наших сторінках у соцмережах:

Залишилися запитання?

Давайте, ми Вам зателефонуємо!!!