093 170 3010

м. Запоріжжя

просп. Маяковського 11

Станьте незалежними

 

Від лінз та окулярів

 

Без операції

 

Втомилися від контактних лінз та окулярів?

Рішення є!

Контактні лінзи нічного носіння

Контактні лінзи нічного носіння Paragon CRT звільнять Вас від цих проблем.
Paragon CRT - це невеличка лінза, що надягається на поверхню ока на час нічного сну. Вона працює, поки Ви спите, при цьому вона не заважає Вам бачити в цей час. За рахунок своєї особливої форми та індивідуального підбору, вона дозволяє коректувати профіль поверхні рогівки ока й при цьому не відчувається на оці. Цей ефект залишається з вами вранці, коли Ви знімаєте лінзи Paragon CRT і Ви відмінно бачите протягом дня без будь-яких незручностей*. Ефект зберігається до вечора, коли Ви знову надягаєте лінзи Paragon CRT, що дозволяє Вашим очам підготуватися до наступного дня, поки Ви спите.

*в межах можливостей методу корекції та функціональних можливостей ока

Контактні лінзи нічного носіння Paragon CRT є виробом медичного призначення. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоровʼя.

 Зробіть крок до кращого життя. Позбавтеся залежності від МКЛ та окулярів!

Це крок назустріч безпеці

  1. Метод корекції зору за допомогою лінз Paragon CRT сертифікований в Україні та ухвалений FDA для корекції короткозорості до 6,0D з астигматизмом до 2,0D у дітей та дорослих. Це безпека від науковців.
  2. Матеріал, з якого виготовлена лінза Paragon CRT, накопичує в десятки разів менше інфекційних агентів, ніж звичайна контактна лінза, це втричі знижує ризик розвитку кератиту (запалення рогівки)**. Це безпека для ока.
  3. Також, він має достатню газопроникність для дихання рогівки, поки Ви спите. Це безпека для рогівки.
  4. Після зняття лінз Paragon CRT ефект зберігається протягом наступного дня, що забезпечує якісний зір без залежності від контактних лінз або окулярів. На відміну від МКЛ, з якими Ви втрачаєте можливість добре бачити після зняття лінзи. Це безпека для життя.
  5. Ефект від використання лінз нічного носіння Paragon CRT є повністю зворотнім, тобто, за необхідності, використання можна перервати без будь-яких наслідків для ока. На відміну від ексимерлазерної корекції зору, яка являє собою хірургічну операцію з безповоротніми змінами рогівки. Це безпека для Вас.

Контактні лінзи нічного носіння Paragon CRT є виробом медичного призначення. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоровʼя.

І це дійсно працює

Paragon CRT - це контактні лінзи, що надягаються ввечорі та знімаються вранці, тобто, Ви знімаєте лінзи, коли інші їх надягають!
Це дозволяє Вам:

1. Відмінно бачити протягом дня без лінз та окулярів

2. Позбавитися залежності від контейнеру та окулярів в кишені

3. Відвідувати сауну, купатися у відкритих водоймах, займатися активними та контактними видами спорту, працювати в складних умовах

4. Зменшити необхідність у використанні зволожуючих крапель

5. Знизити ризик розвитку кератиту, що пов'язаний з контакними лінзами

Контактні лінзи нічного носіння Paragon CRT є виробом медичного призначення. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоровʼя.

Трохи відповідей:

Чи комфортно в нічних лінзах спати та не спати?

Так, лінзи нічного носіння Paragon CRT завдяки індивідуальному підбору та особливостям конструкції дозволяють добре бачити під час носіння такої лінзи. Тому, всі вечірні процедури Ви можете виконувати без особливих обмежень. Крім того, більшість пацієнтів, які використовують Paragon CRT, відмічають, що через місяць використання лінзи абсолютно не заважають під час носіння.

Чи важко знімати та надягати лінзи нічного носіння Paragon CRT?
Чи надовго вистачає ефекту від лінз нічного носіння Paragon CRT? Що буде, якщо я не буду користуватися лінзою вночі?
Як часто потрібно міняти лінзи нічного носіння Paragon CRT?
Чи потребують лінзи Paragon CRT спеціального догляду?

Наші відгуки

 

Ніхто не скаже про нас краще, ніж наші пацієнти

 

Дивіться відгуки на наших сторінках у соцмережах:

Залишилися запитання?

Давайте, ми Вам зателефонуємо!!!