093 170 3010

м. Запоріжжя

просп. Маяковського 11

У Вас відшарування сітківки?

Вам саме до нас!

Лікування відшарування сітківки в Запоріжжі

Відшарування сітківки - захворювання зазвичай несподіване

Майже всі пацієнти запитують «лікаре, а звідки воне в мене взялося?». Дійсно, мало хто без ретельного обстеження лазерного чи вітреоретинального хірурга може передбачити розвиток такого захворювання.

 

Відшарування сітківки - захворювання зі швидким перебігом

Порівнюючи з вагітністю, можна сказати, що «трохи вагітних» не буває, аналогічно «трохи відшарованою» сітівка бути не може. Якщо вже є відшарування, протягом лічених днів сітківка буде відшарованою повністю, що значно ускладнює лікування такого ока.

 

Відшарування сітківки - захворювання безповоротнє

Тобто, без лікування воно не пройде, а фіналом відшарування сітківки є, щонайменше, стійка сліпота, а нерідко й втрата хворого ока.


Відшарування сітківки - захворювання термінове

Адже, відшарована сітківка не отримує належним чином поживних речовин, тому в ній розпочинаються атрофічні процеси, що призводить до погіршення зору після лікування. Крім того, чим довшим є відшарування сітківки, тим складніше її потім розправити та розкласти на місце, тобто, знижується вірогідність взагалі вилікувати таке захворювання.


Відшарування сітківки - захворювання двобічне

Тобто, якщо но одному оці розвинулося відшарування сітківки, з вірогідністю коло 10% слід очікувати таке захворювання на іншому оці. А що таке відшарування сітківки на обох очах? Це крок до сліпоти, це означає вже ніколи не повернутися до попереднього життя, це вже життя навпомацки.

Ретина - це хірургія!

Ретина в перекладі означає «сітківка». Так, ми оперуємо сітківку ока!

 

Наш медичний центр створено спеціально для такої хірургії.

З усієї офтальмології ця хірургія чи не найтонша, найвідповідальніша та найдивовижніша. Адже, під час таких операцій дива трапляються частіше, ніж при решта операціях.

Ми зібрали команду, що може провести пацієнта з відшарування сітківки від телефонного дзвінку через оглядову до операційної.

Ми зібрали хірургічну бригаду, яка забезпечує максимальну безболісність, безпеку та комфорт в операційній, та, звісно, хірургічну роботу на вищому рівні, щоб вилікувати кожного пацієнта.

Ми оснастили операційну таким чином, щоб найкращі світові досягнення працювали задля прилягання відшарованої сітківки.

Ми відточували наші хірургічні навички в операційній тисячі годин задля того, щоб після операції можна було сказати «все пройшло за планом, з Вашою сітківкою все добре».

 У Вас відшарування сітківки?

Дзвоніть прямо зараз! 

Гарантії

Зазвичай, коли пацієнт питає про гарантії, йдеться про вірогідність успіху операції та рівень відновлення зору після операції.

 

При лікуванні відшарування сітківки має значення буквально все:

  • давність відшарування сітківки,
  • вік пацієнта,
  • площа відшарування сітківки,
  • наявність супутніх очних та загальних захворювань,
  • перенесені травми ока,
  • рефракція ока,
  • досвід хірурга,
  • стерильність операційної та інструментів,
  • обладнання, що використовується під час операції,
  • якість витратних матеріалів.

 

Ми гарантуємо, що всі складові, що залежать від нас, ми тримаємо на найвищому рівні й докладемо всіх зусиль для прилягання сітківки!

Часті запитання про відшарування сітківки:

Чому відшарування сітківки виникло саме в мене?

Приблизно половину відшарувань сітківки поставляє міопія, тобто короткозорість. Незалежно від ступеню міопії, ризик розвитку відшарування сітківки підвищується в рази, якщо око короткозоре. Проблема полягає в тому, що пацієнти з міопією, наприклад, в -10D розуміють, що мають серйозне захворювання очей, тому приділяють своїм очам значно більше уваги. Тим часом, пацієнти з -2D не вважають це захворюванням, а «просто не впізнають людей здалека», тому до своєї сітківки відносяться досить зверхньо. Отже, запитання «чому саме в мене?» найчастіше ми чуємо від пацієнтів з невисокою короткозорістю, які ніколи не відвідували лазерного хірурга.

Що буде, якщо не лікувати відшарування сітківки?
Чи може відновитися зір після відшарування сітківки?
Скільки етапів триває лікування відшарування сітківки?
Чи боляче під час операції з приводу відшарування сітківки?
Що краще, силікон чи газ?
Чи потрібна заміна кришталика?
Де краще оперувати відшарування сітківки?

Наші відгуки

 

Ніхто не скаже про нас краще, ніж наші пацієнти

 

Дивіться відгуки на наших сторінках у соцмережах:

Залишилися запитання?

Давайте, ми Вам зателефонуємо!!!